Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si duket Velija Ramkovski pas 7 viteve burg (FOTO)

Ja si duket Velija Ramkovski pas 7 viteve burg (FOTO)

Në moshë të thyer 70 vjeçare dhe me shëndet jo të mirë, ish-pronari i TV A1, Velija Ramkovski ka dal nga burgu i Idrizovës.

Pas shtatë viteve të kaluara në burgun e “Idrizovës”, ish-pronari i televizionit A1, Velija Ramkovski është lënë i lirë.

Ai u dënua me 13 vite burg, por siç mësohet tani ka marrë leje të përkohshme për shërim, ashtu që u lirua nga burgu i Idrizovës.

Kjo do të thotë se ai pas disa muajve do të kthehet në burg. Por nëse deri atëherë do të kalojë 8,6 vjet burg, atëherë ai do të jetë tërësisht i lire, për shkak se ka mbajtur 2/3 të burgut.
Me këtë i mundësohet lirim me kusht.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments