Wednesday, December 7, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaJa se si vjedh zinxhirin e artë dhe grushton pronarin (VIDEO)

Ja se si vjedh zinxhirin e artë dhe grushton pronarin (VIDEO)

SHBA: Vjedh zinxhirin e artë në një argjendari në Florida, grushton edhe pronarin dhe ia mbath! Policia është vënë në kërkim të këtij hajduti!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments