Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI sëmuri votoi sot dhe pas një ore ka ndërruar jetë

I sëmuri votoi sot dhe pas një ore ka ndërruar jetë

Në Komunën e Gostivarit sipas të dhënave nga Komisioni Komunal Zgjedhor, për raundin e dytë votuan sot 123 te sëmurë që shënon 39 persona më tepër nga raundi i parë i datës 15 tetor.

Por, për dallim prej para dy javësh sot dita e votimeve për të sëmurët ka kaluar nën hijen e ngjarjes që ndodhi në fshatin Zdunjë. Një orë pasi kishte votuar, ka ndërruar jetë banori i moshuar i Zdunjës, njofton Flaka.

Në listë për të votuar në raundin e dytë ka qenë edhe një person i paraburkosur.

Në Komunën e Gostivarit të drejtë vote kanë 79.610 qytetarë në gjithsej 121 vendvotime. Flaka

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments