Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa sa para u vodhën nga banka zvicerane në Ohër

Ja sa para u vodhën nga banka zvicerane në Ohër

Hajduti ka arritur të vjedh 50 mijë denarë nga banka në qendër të Ohrit.Ai i armatosur dhe me kapelë në kokë është future në bank duke urdhëruat që ti jepen paratë dhe më pas është larguar.
Një bank ( Silk Roud) në qendër të Ohrit është vjedhur sot.Sipas informacioneve paraprake jozyrtare ngjarja ka ndodhur para mesditës.Sic bëjnë të ditur dëshmitarët ocular tashmë policia dhe organet e tjera kanë shkuar në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.Banka është me kapital zviceran dhe prej disa viktesh ka shtrir aktivitetin edhe në Maqedoni.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments