Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa partia e re që do të krijohet në Maqedoni

Ja partia e re që do të krijohet në Maqedoni

Spekulimet dhe deklaratat e ish deputetes së LSDM Solza Gërçeva do të formojë parti politike dalin të vërteta pasiqë ajo në facebook ka kërkuar nga qytetarët që të ndihmojnë atë në procesin e regjistrimit të subjektit të ri politik.
Sipas informacioneve që ajo jep, tashmë për formimin e partisë ajo ka pregaditur statusin, programën qëllimin si dhe ideologjinë për veprim, ndërsa emri i partisë thuhet se do jetë ‘Zëri i Maqedonisë’.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments