Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVrasje pas një fjalosje për telefonin celular

Vrasje pas një fjalosje për telefonin celular

Dy persona janë arrestuar për shkak të vrasjes së B.R.(41) nga Gjevgjelia i cili mbrëmë rreth orës 7 është gjetur i vdekur me lëndime në kokë.
Të dyshuar janë K.I. (31) për kryerje të vrasjes dhe R.K. (43) për ndihmë gjatë vrasjes.
Sipas policisë, rasti për personin e vdekur është denoncuar nga një mjek i ndihmës së shpejtë, i cili ka konstatuar vdekjen me shenja të dhunës te personi B.R., i gjetur në shtëpinë e të akuzuarit të dytë R.K. Ekspertiza ka treguar se para dy ditësh në periudhën nga ora 21 deri në ora 22, në shtëpinë familjare të R.K., kanë qenë ai dhe B.R. Në një çast ka arritur i dyshuari i parë K.I. dhe ka filluar ta akuzojë B.R. se ia ka vjedhur telefonin celular. Më pas K.I. e ka sulmuar B.R. në pjesëne fytyrës dhe ka vazhduar ta godasë në pjesën e kokës deri në vdekje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments