Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDramë famjare: E rreh keq gruan tij dhe ia merr djalin

Dramë famjare: E rreh keq gruan tij dhe ia merr djalin

Një tridhjetë e tre vjeçare banuese e Kondovës dje ka denoncar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj duke marrë lëndime trupore.

Sipas njoftimit të ministrisë së Punëve të Brendshme M.S.(33) vjeç ka denoncuar se në shtëpinë e saj në fshatin Kondovë është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj S.S (36) i cili më pas ia ka marrë djalin tetëvjeçar dhe është larguar nga shtëpia.

Ndërkohë S.A. ka humbur ndjenjat dhe të dy fëmijët e tjerë të saj minorenë kanë kërkuar ndihë tek fqinjët dhe më pas është thirrur Ndihma e shpejtë. Është transportuar në spitalin “8 shtatorit” për t’i dhënë ndihmën mjekësore.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments