Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa kush është shqiptari më i pasur në botë

Ja kush është shqiptari më i pasur në botë

Quhet Nazif Destani dhe pasuria e tij shkon mbi 3 miliardë dollarë
Po po, e lexuat mirë! Ai është shqiptari më i pasur në botë por fama nuk i intereson aspak, përndryshe do e njihnit. Nazifi është djali i Lazim Destanit, numëron biznese të suksesshme në 39 shtete të botës. Por të gjithë ata që i njohin, e dinë se truri i sipërmarrjeve të familjes Destani është Nazifi.

Dëshira e tij për të mbajtur një profil të ulët publik, ka bërë që si përfaqësues të njihet i ati. Megjithatë familja e tij nuk është e panjohur për shqiptarët, pasi Nazifi ka një vëlla artist. Ai është aktori i famshëm Blerim Destani.

Me sa duket Nazifin e lidh një miqësi me Blendi Fevziun, pasi fotografët e pikasën në festën e 20-vjetorit të “Opinion”, mbrëmjen e së enjtes në bulevardin e kryeqytetit të Shqiprisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments