Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa kush do të jetë kryetari i këshillit komunal në Strugë (FOTO)

Ja kush do të jetë kryetari i këshillit komunal në Strugë (FOTO)

Struga Ekspres nga disa burime të saj të afërta me BDI-në e Strugës dhe kryetarin e komunës së Strugës Ramiz Merko, mëson se kryetari i këshillit komunal në Strugë do të jetë Resul Kaba nga Veleshta,i cili ishte dhe bartësi i listës për këshilltar nga BDI-ja në zgjedhjet komunale në Strugë që u mbajtên më 15 tetor.
Seanca e këshillit komunal pritet të mbahet ditën e mërkurë, ku edhe me shumë gjasë do të zgjidhet po atë ditë, kryetar i këshillit komunal në Strugë, z.Resul Kaba.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments