Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSela personalisht do t'i tregojë Zaevit se kush do të jetë ministri...

Sela personalisht do t’i tregojë Zaevit se kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë

“Kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë do t’i tregojë Kryeministrit Zaev kur ai të më thërret”, ka thënë Sela.
Kryetar i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në emisionin “Rruga drejt”, i cili do të transmetohet sonte në TV Alsat-M, ka konfirmuar se ata mbeten në shumicën qeverisëse dhe se ministrin e ri të shëndetësisë, në vend të Taravarit i cili u bë kryetar i komunës së Gostivarit, e di dhe se ai është një mjek me profesion.

“Kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë, do t’i tregojë kryeministrit Zaev kur ai do të më telefonojë” – thotë Sela.

Ai poashtu ka konfirmuar se kryeministri nuk është takuar dhe as është dëgjuar që nga koha e fushatës për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments