Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa cili krah i BESËS është më afër Qeverisë

Ja cili krah i BESËS është më afër Qeverisë

Lëvizja BESA e krahut të Afrim Gashit është afër hyrjes së saj në Qeverinë e koalicionit LSDM dhe BDI. Gashi dje sërish ka takuar kryeministrin Zoran Zaev, ndërsa burime partiake pranë socialdemokratëve kanë pranuar se ky krah që udhëhiqet nga Gashi do të jetë pjesë e koalicionit qeverisës.
“Po ka bisedime dhe në kuadër të zgjerimit sigurisht se do të përfshihen edhe parti të tjera. Meqë po bisedohet sigurisht se do të ketë përfshirje edhe të kësaj partie”, theksoi një burim socialdemokrat.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments