Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë u tha Ramiz Merko të rinjve të BDI-së së Strugës

Ja çfarë u tha Ramiz Merko të rinjve të BDI-së së Strugës

Takim falenderues me Forumin Rinor të BDI-së realizoi kryetari i ri i komunës së Strugës, Ramiz Merko.
Kryetari falenderoi Forumin Rinor të BDI-së për përkrahjen e pa kursyer që dha gjate gjithe fushates, ndër të tjerash Ramiz Merko theksoi që një ndër prioritetet e ketij mandati do te jete punesimi i rinise dhe avansimi i saj. Gjithashtu forumi rinor i uroi pune te mbare dhe suksese.
(FORUMI RINOR-BDI-Strugë)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments