Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni52 vjeçari gënjeu se u kidnapua në Strugë, ja pse

52 vjeçari gënjeu se u kidnapua në Strugë, ja pse

Ministria e Brendshme Tetovë e pastroi plotësisht rrëmbimin e raportuar të AA 53-vjeçarit. nga Zherovjani.

Menjëherë pas raportimit të rrëmbimit dje (9 nëntor), rreth orës 18 nga djali i tij 33-vjeçar, N.B. nga Bogovinja, janë ndërmarrë disa aktivitete konkrete gjatë ditëve dhe personi i humbur A.A. u gjet në Gostivar dhe pastaj u thirr në Stacionin Policor të Tetovës, shkruan Tetova Sot.

Në bisedë me të, personi në fjalë A.A vetë e ka shpikur të gjithë historinë e rrëmbimit, dhe për përballjen e tij me shumë probleme financiare.

Pas sqarimit të plotë të të gjitha detajeve, dhe në konsultim dhe koordinim me prokurorin publik, do të ketë parashtrim të duhur kundër tij.
Ja shpikja e personit A.A.:Në telefonin e N.B. kanë arritur SMS nga persona të panjohur se A.A. dhe vetura e tij janë mbajtur në Strugë dhe se nuk do ta lëshojnë, respektivisht nuk do ta kthejnë veturën, pa mos iu dhënë para në vlerë prej 4.000 euro. Pas pak kanë kërkuar edhe 4000 euro të tjera”, ka thënë mes tjerash Josifovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments