Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderSONTE SUPER SFIDA,ROMA - JUVENTUS

SONTE SUPER SFIDA,ROMA – JUVENTUS

Sonte luhet super derbi Roma – Juventus

Juventus dhe Roma janë ndeshur 181 herë në ndeshje zyrtare:

86 fitore Juventus

51 barazime

44 fitore Roma

Juve ka shënuar plot 284 gola, ndërsa Roma 192.

Kujtojme qe kjo eshte java e 25 ne kampionatin italian.Juventusi prine ne tabele me 57 pike te grumbulluara,9 pike me shume se Roma qe gjendet ne poziten e dyte me 48 pike.

Ndeshja Roma – Juventus fillon sonte ne ora 20 :45

(Struga Ekspres)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments