Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAvokati publikon foto nga rruget e lagjes se tij (foto)

Avokati publikon foto nga rruget e lagjes se tij (foto)

Komuna e Struges shqyrton mundesine e ndryshimit te emrave te rrugeve në Strugë.Sipas tyre, ndryshimet janë të patjetërsueshme sepse në Strugë 51% e popullatës janë shqiptare.

Por kete propozim ja si e komenton avokati Ardian Demiri ne profilin e tij duke publikuar disa fotografi nga rruget e lagjes se tij,ku ai shkruan:Kësaj rruge vendosjani po deshët edhe emrin e babait tim të ndjerë,nëse ajo vazhdon të qëndrojë në këtë gjendje si që është tani, mua dhe familjes time vetëm halle do na sjellë.(Struga Ekspres)

k1k3k4k5k6

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments