Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë tha Ziadin Sela pasi votoi në vendlindjen e tij

Ja çfarë tha Ziadin Sela pasi votoi në vendlindjen e tij

Kandidati për kryetar të Struges dhe njëherit edhe kryetar i Aleancë për Shqiptare para pak çastesh ka votuar në vendlindjen e tij Livadhi të komunës se Struges.

“Apeloj deri tek organet kompetente që të kontrrollohet procesi zgjedhor sepse ne na duhet proces i rregullt, në mënyrë që qytetarët lirshëm ta shprehin vullnetin e tyre që të vazhdojmë me projektet e ndryshimit në Strugë në mënyrë që Struga të marrë vendin e merituar krah qyteteve të zhvilluara anë e këndë”.deklaroi z.Ziadin Sela.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments