Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë tha Ramiz Merko pasi votoi në Strugë

Ja çfarë tha Ramiz Merko pasi votoi në Strugë

Kandidati për kryetar komune në Strugë z.Ramiz Merko pasi kreu obligimin e tij qytetar për të votuar në një nga qendrat e votimit në Strugë u shpreh para mediave dhe u bëri apel qytetarëve të kryejnë të drejtën e tyre kushtetuese duke votuar sa më masovikisht, të votojnë të lirë dhe këto zgjedhje të jenë në frymën e qetë dhe demokratike.
Kjo ditë të jetë fitore për Strugën dhe qytetarët strugan, u shpreh ai.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments