Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë tha kryetari i ri i këshillit komunal në Strugë, z.Resul...

Ja çfarë tha kryetari i ri i këshillit komunal në Strugë, z.Resul Kaba (FOTO)

Kryetari i ri i këshillit komunal në Strugës z.Resul Kaba pasi mori dritën jeshile nga 14 këshilltar, që ishte shumica e këshilltarëve në sallë,që ai të jetë kryetari i këshillit komunal në Strugë,falenderoi të gjithë për përkrahjen që ai të jetë në pozicionin e kryetarit të këshillit të komunal në Strugë, njofton Struga Ekspres.
“Faleminderit të gjithëve për përkrahjen, na presin shumë punë dhe ne do të bëjmë shumë punë të mira për qytetarët e Strugës,do të jemi gjithmonë në shërbim të qytetarëve strugan!”, u shpreh kryetari i ri i këshillit komunal në Strugë, z Resul Kaba, ku mandej u ul në karriken e të parit tē këshillit.
Nga 27 këshilltar, 14 votuan pro kandidaturës së Resul Kabës dhe 13 të përmbajtur!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments