Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Resul Kaba zgjidhet kryetari i këshillit komunal të Strugës...

Lajmi i fundit: Resul Kaba zgjidhet kryetari i këshillit komunal të Strugës (FOTO)

Sapo u votua nga këshilli komunal kandidatura e Resul Kabës me 14 vota pro, që ai të jetë kryetari i Këshillit Komunal të Strugës, njofton Struga Ekspres.
Nga sot z.Resul Kaba do të jetë kryetari i këshillit komunal për 4 vitet e ardhshme!
Edhe pse nga këshilltarët “Aleanca me Besë” dhe nga këshilltarët e VMRO-së, u tha se ata nuk ishin të njoftuar vetëm për verifikimin e mandateve të këshilltarëve, ata nuk ishin të njoftuar për zgjedhjen e sotshme të kryetarit të Këshillit Komunal.(Struga Ekspres)


 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments