Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaJa çfarë ndodh kur gruaja ti bën letrat (VIDEO)

Ja çfarë ndodh kur gruaja ti bën letrat (VIDEO)

Kjo mund të konsiderohet padyshim si VIDEO e vitit për nga numri i shikimeve dhe i komenteve që marrë.

Pas thirrjeve të vazhdueshme nga organizata botërore dhe shumë shoqëri civile për ti dhënë fund dhunës ndaj gruas dhe bërë barazi gjinore, mesa duket tashmë në hall të madh janë meshkujt,.

Në video shihet momenti kur gruaja i kërkon llogari burrit dhe më pas e qëllon me shpulla, por jo vetëm siç shihet edhe nga pamjet gruaja mban edhe një cigare në dorë.

Për shumë shihni VIDEON:
https://youtu.be/ZPHWchm31yY

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments