Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaJa rrypi me të cilën makina s’ka shancë të ngec në borë,...

Ja rrypi me të cilën makina s’ka shancë të ngec në borë, baltë apo akull (VIDEO)

Trac-Grabber’ është pajisja më e re revolucionare në botën e automobilizmit, pajisje kjo e cila është si një lloj rrypi dhe montohet në gomat e makinës për të mos ngecur në kushte të pafavorshme si borë,baltë, apo rërë.

Trac-Grabber mund ta merni kudo me veti dhe montohet shumë shpejtë dhe me lehtësi në gomat e makinës, në ato momente kur vetura juaj ka ngecur në terrene të vështira.

Për më shumë shikoni dy videot më poshtë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments