Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionIvanov po nxit trazira ne Maqedoni

Ivanov po nxit trazira ne Maqedoni

Urim Saliu

Ivanov po nxit trazira ne Maqedoni.Ai nuk i do shqiptaret dhe per me keq ai haptazi i urren ato.Ai nuk dekreton nje ligj te miratuar ne Parlament sic eshte ai i gjuhes.Ai do t’a varros te ardhmen e nje kombi qe shume mire e di se sa eshte ne numer dhe sa fuqi ka.Per me keq ai morri shume vota shqiptare per t’a treguar urrejtjen patologjike ndaj tyre.Ai me keto veprime qe e ka mbushur kupen nuk do mund t’i shmang reagimet, protestat, madje qe mund te shkojne deri aty sa ta rrezojne ne menyren sic ai e mban ate post, me force.Ai do te jete mbi Kushtetuten, mbi demokracine, mbi ligjin.Ai kundershton haptas nderkombetaret dhe behet pale me ruset dhe sllavet tjere.Ne mentalitetin e tij mesjetare ai eshte nje njeri qe mbase pa e kuptuar ose e ben me vetedije, nje konflikt dhe trazira.Menyre tjeter per t’a interpretuar kete nuk ka.Kush eshte ne fund te fundit nje njeri qe haptas del dhe tregon kete shfrenim ndaj shqiptareve?

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments