Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniIncizime të reja nga takimi Gruevski-Zaev (VIDEO)

Incizime të reja nga takimi Gruevski-Zaev (VIDEO)

Mediat proqeveritare kanë publikuar videoincizime të reja nga takimi i kryeministrit Nikolla Gruevski dhe liderit të opozitës Zoran Zaev, që paraprakisht janë paraqitur në youtube. Mediat pretendojn qe në këto dy incizime të paraqitura në youtube, Zaev pranon se LSDM do të humbte në zgedhje me dallim prej 150 mijë votave. Para dy javëve u paraqitën incizimet e para nga ky takim, me të cilat pretendohej se Zaev ka pranuar se “bombat” i ka pranuar nga shërbime të huaja, raporton lajmpress.com (VIDEO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments