Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriIlir Meta krah Sali Berishës në momentin kur sulmuesi e godet kreun...

Ilir Meta krah Sali Berishës në momentin kur sulmuesi e godet kreun e PD-së, ja reagimi i tij (VIDEO)

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha është goditur me grusht në fytyrë gjatë protestës së sotme në Tiranë.

Në momentin e incidentit, Berisha po marshonte përkrah ish-presidentit shqiptar, Ilir Meta, i cili reagoi me tepër habi.

Menjëherë, agresori u neutralizua nga truprojat e Berishës dhe mbështetësit demokratë.

Protesta vijoi normalisht, me Berishën që madje mbajti fjalim disa minuta pas incidentit dhe u shpreh se “asgjë nuk na mposht”.

Sipas informacioneve të para, dyshohet se sulmuesi është person me probleme mendore. Ai është identifikuar si Gert Shehu, 31 vjeç.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments