Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë enjten nuk punohet në Maqedoni

Të enjten nuk punohet në Maqedoni

Ministria për Punë dhe Politikë Sociale (MPPS) njofton se në pajtim me Ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë së Veriut, 8 dhjetori (e enjte) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e vendit, pasi shënohet Dita e “Shën Klimentit të Ohrit”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments