Tuesday, October 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniI riu në telashe: Nuk gjej dot të dashur, i ngjaj Aleksandër...

I riu në telashe: Nuk gjej dot të dashur, i ngjaj Aleksandër Vuçiçit

Mediat kroate kanë publikuar shqetësimin e një të riu 21-vjeçar, i cili ka ngjashmëri të madhe fizike me presidentin serb Aleksandër Vuçiç.

Hronika shkruan se ky i ri është në kërkim të shpirtit binjak, por problem i krijon fakti është sozia e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç.

Ai thotë se edhe pse është në rrjetin e njohjeve Tinder, nuk ka shumë kërkesa nga vajzat për ta njohur.

Kërkesa që ka për të dashurën e ardhshme është që të mos e shqetësojë fakti që është shumë i ngjashëm me presidentin e Serbisë.

“Nëse doni një person të pjekur, dhe nuk ju shqetëson fakti që unë dukem si Vuçiç, atëherë thjesht “rrëshqisni” djathtas,” ka shkruar ai në aplikacionin e njohjeve sociale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments