Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniBekteshi jep lajmin e mirë: Rrisim pagën minimale dhe të administratës

Bekteshi jep lajmin e mirë: Rrisim pagën minimale dhe të administratës

Ministri Bekteshi përmes profilit në fejsbuk ka njoftuar se nga muaji Mars, paga minimale do të jetë më së paku 20.000 denarë, kurse pagat tjera në administratë rritje mbi 2.000 denrë në mënyrë lineare!

Bekteshi vitin që lam pas mbeti ministri më i mirë në rajon për menaxhimin e krizës energjetike dhe ekonomike./TS/

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments