Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHoxha: LSDM-ja ka pasur më shumë borxhe ndaj nesh, sesa ndaj BDI-së

Hoxha: LSDM-ja ka pasur më shumë borxhe ndaj nesh, sesa ndaj BDI-së

Arianit Hoxha duke folur për situatën politike në vend dhe për ish-aleatët e koalicionit, tha se ata gjithmonë kanë qenë korrekt me ta, por ka qenë LSDM-ja dhe BDI-ja që nuk janë sjellë në mënyrë korrekte. Ai tha se BDI-ja gjithmonë ka tentuar të verë nën kontroll Lëvizjen Besa, por sipas tij, ka qenë Besa që për herë të parë ka bërë që BDI-ja të mos ketë më pushtetin në dorë.

LSDM-ja ka pasur më shumë borxhe ndaj nesh, sesa ndaj BDI-së që është në qeveri. Për herë të parë BDI-ja nuk ka më në dorë qeverisjen, falë kundërshtisë tonë. Besa ka qenë gjithmonë korrekte me LSDM-në. Edhe ne e kemi kritikuar dorëheqjen e tij në mënyrë të papritur, pa na konsultuar ne. Ne e paralajmëruam edhe Zaevin për Zhelinën, por mesa duket ata nuk e kanë marrë seriozisht. BDI-ja ka dashur gjithmonë të jetë mbi Besën, dhe kjo nuk është normale përderisa jemi në bashkëqeverisje-tha Arianit Hoxha.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments