Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSalim Sulejmani uron Ramis Merkon për mandatin e ri (FOTO)

Salim Sulejmani uron Ramis Merkon për mandatin e ri (FOTO)

(Shq./Мак.)

Sot më 10.11.2021 myftiu i Strugës Mr. Salim ef. Sulejmani i shoqëruar nga bashkëpuntorët e tij vizitoi kryetarin e Strugës Z.Ramiz Merko për ti uruar marrjen e mandatit të ri si kryetar i komunës së Strugës. Mes tjerash myftiu dhe kryetari biseduan edhe për Sahat Kullën. Ata u dakorduan që shumë shpejt pas planit urbanistik në afërsi të xhamisë Mustafa Çelebi të ngrihet edhe Sahat Kulla.
Myftiu i Strugës i uroi shëndet dhe suksese kryetarit në punët dhe aktivitetet e tij.

Myftinia e Strugës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments