/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Grubi: Do të mbahet mend emri dhe vepra e Enver Maliqit
Maqedoni, Slider

Grubi: Do të mbahet mend emri dhe vepra e Enver Maliqit

Ka ndërruar jetë, Enver Maliqi, nënkryetari i Shkupit. Kështu ka bërë të ditur, zv./kryeministri dhe zyrtari i lartë i BDI-së, Artan Grubi.

“Lajm i trishtë që në mëngjes, Enver Maliqi, nënkryetar i Shkupit, bamirës, shok i të gjithëve, paska ndërruar jetë. Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe për miqtë e tij të shumtë.

Do të mbahet mend emri dhe vepra e tij, e mungesa e tij do të ndihet shumë nga të gjithë ne. Pusho i qetë Xhaxh”, ka shkruar Grubi.

December 1, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres