Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGROPA DHE SHUME GROPA PA FUND

GROPA DHE SHUME GROPA PA FUND

GROPA DHE SHUME GROPA PA FUND

Rruga magjistrale Struge -Qafethane eshte kthyer nje tmerr te vertete per shoferet e makinave!Ata cdo moment duhet ti anashkalojne gropat e tmerrshme qe jane krijuar ne kete magjistrale qe lidhe dy shtete Maqedoni-Shqiperi.Shoferet e makinave ankohen cdo dite dhe duke u shprehur se ankesat e tyre depertojne vetem ne vesh te shurdher dhe asesi ne institucionet perkatese…(Struga Ekspres)g2g3g4

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments