Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaE vrane pasi perdorte facebook_un

E vrane pasi perdorte facebook_un

Fatoum Al-Jassem quhet vajza që u dërgua në një gjykatë të Sheriatit, pasi u kap duke përdorur faqen e internetit social, në Rakka të Sirisë.

Gjykata e Sheriatit deklaroi se duke përdorur një llogari të rrjetit Facebook, kjo shkon deri në adulteri, ndaj vajza duhet të dënohet me gurë, raporton agjencia FARS.

Anëtarët e grupit të al-Qaedas në Irak, të njohur gjithashtu si Shteti Islam i Irakut dhe Shamit (ISIS) janë të përfshirë në këtë incident

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments