Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaRaportohet i zhdukur – gjendet duke luajtur kukafshehthi

Raportohet i zhdukur – gjendet duke luajtur kukafshehthi

Një djalosh 10 vjeç nuk ishte zhdukur siç ishte frikësuar e ëma e tij, por u gjet duke u fshehur nën shtratin e tij, ka thënë policia, që me gjasë ka qenë duke luajtur kukafshehthi.
Policia nga Blair Township ka thënë se nëna e djaloshit i kishte telefonuar policisë dhe i kishte thënë se i ka humbur djali.

Policia nisi menjëherë një aksion kërkimi, por menjëherë kuptuan se vogëlushi kishte qenë duke u fshehur nën shtratin e tij.

Polici Benjamin Shanholtz i ka thënë mediave se djaloshi u gjet nga njëri nga vëllezërit e tij, por jo nga ai me të cilin ka qenë duke luajtur.

Askush nuk do të hetohet për këtë rast.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments