Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet trupi i pajetë i 42 vjeçarit nga Shtipi i cili humbi...

Gjendet trupi i pajetë i 42 vjeçarit nga Shtipi i cili humbi jetën në liqenin e Dojranit

Gjendet trupi i pajetë i 42 vjeçarit nga Shtipi i cili humbi jetën në liqenin e Dojranit
Gjendet trupi i pajetë i 42 vjeçarit nga Shtipi i cili humbi jetën në liqenin e Dojranit
A14.08.2023 331 Less than a minute

Pjesëtarët e njësisë “Tigrat” të MPB-së dje pasdite kanë gjetur trupin e të mbyturit nga Shtipi, i cili mëngjesin e djeshëm u mbyt në liqenin e Dojranit pasi ra nga një anije me pedale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zyrtarë policorë nga SPB Strumica, ku është konstatuar se bëhet fjalë për I.Z (42) nga Shtipi, me banim në Gjermani.

Mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konfirmuar vdekjen dhe sipas urdhrit të prokurorit publik, trupi i pajetë do të dorëzohet për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments