Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: U tha dhe po bëhet, Talat Xhaferi, kryeministri shqiptarë

Jeton Shaqiri: U tha dhe po bëhet, Talat Xhaferi, kryeministri shqiptarë

Ne sot, të bashkuar e mbështesim platformën e partisë sonë BDI, për Kryeministrin shqiptar në vendin tonë.
Kryeministri shqiptar Talat Xhaferi do ta thyejë edhe barierrën e fundit ndëretnike duke dëshmuar që ne jemi për mirëqenien e shtetit tonë – Maqedonisë së Veriut.
🤝Faleminderit Kryetar Ali Ahmeti, na ke nderuar të gjithëve.
U tha dhe po bëhet!
Jeton Shaqiri

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments