Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjenden banknota të falsifikuara daneze

Gjenden banknota të falsifikuara daneze

Dy raste të përdorimit të bankënotave të falsifikuara prej një mijë kruna daneze janë paraqitur në polici gjatë ditëve të kaluara, informoi zëdhënësi i policisë në Tetovë, Marjan Josifovski.
Rasti i parë ishte paraqitur të hënën nga ana e tetovarit M.S ( 63). Sipas paraqitjes person ii panjohur prej atij ka kërkuar të blejë gjashtë shtange me cigare dhe ka paguar me 1.000 kruna daneze kurse M.S i ka kthyer 4640 denar. Ai menjëherë e ka hetuar se bankënotat janë të falsifikuara deri sa tashmë person ii panjohur ishte larguar. Policia punon në identifikimin e personit i cili ka paguar me bankënotë false dhe ndriçimin e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments