Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGashi paralajmëroi Selën dhe Mickoskin: Unë e kam shijuar tradhtinë e Lëvizjes...

Gashi paralajmëroi Selën dhe Mickoskin: Unë e kam shijuar tradhtinë e Lëvizjes Besa (VIDEO)

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi në ClickPlus në TV21 ka treguar bisedën që ka pasur me nënshkruesit e nismës për votim të mosbesimit ndaj Qeverisë. Gashi thotë se i ka parlajmëruar për Lëvizjen Besa, pasi siç tha ai, vet e ka shijuar tradhëtinë më herët nga ata.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments