Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArtan Grubi tregon se kush mund t'i bashkohet shumicës parlamentare!

Artan Grubi tregon se kush mund t’i bashkohet shumicës parlamentare!

“Mbështetja e ndaj Qeverisë është rritur dhe është më e madhe se që ishte në fillim të kësaj Qeverie”, ka deklaruar zëvendëskryeministri i parë nga radhët e BDI-së, Artan Grubi.

“Populli është me këtë shumicë parlamentare dhe të gjithë ata që i përkrahin këto vlera të cilat i udhëheqim të gjithë bashkërisht, janë sigurisht të mirëseardhur”, tha Grubi, transmeton TV21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments