Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFronti Europian në Ladorisht u mirëprit fuqishëm (FOTO)

Fronti Europian në Ladorisht u mirëprit fuqishëm (FOTO)

🇪🇺Fronti Europian në Ladorisht u mirëprit fuqishëm.

Kryelartë kërkojmë integrim dhe përparim pa u bërë vazal dhe puthadorës të subjekteve të cilat Bashkimin Europian nuk e kanë qëllim strategjik në programet e tyre – ishte qëndrimi i banorëve të Ladorishtit.

Ju faleminderit për mbështetjen, ju sigurojmë që me Frontin Europian fitojmë të gjithë.
Fronti Europian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments