Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian është një derë e cila hap shumë prespektiva për të...

Fronti Europian është një derë e cila hap shumë prespektiva për të gjithë qytetarët

🇪🇺Fronti Europian është një derë e cila hap shumë prespektiva për të gjithë qytetarët. Numri 4️⃣ më 8 Maj duhet të jetë përcaktimi ynë i cili do të rezultoj fuqi politike për të këmbëngul aspiratën tonë europiane.
Të gjithë e dijmë që vetëm anëtarësimi në BE do të na e përmirësoj standardin jetësor, dhe kushtet e Europës do i sjell te ne. Atëherë do të bëhet i arsyeshëm edhe kthimi i të rinjëve tanë të cilët morën rrugën e migrimit vetëm për atë që duam ta arrijmë ne në Frontin Europian, anëtarsim në BE dhe jetë më të mirë ekonomike.
Ta bëjmë vendimin e duhur, dhe krenar të themi se ne i thamë PO Europës, JO Rusisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments