Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedFronti Europian: Blendi Bekteshi kryetar i nëndegës së Lëvizjes Besa ne Veleshtë...

Fronti Europian: Blendi Bekteshi kryetar i nëndegës së Lëvizjes Besa ne Veleshtë i bashkohet Frontit Europian (FOTO)

Nga Lëvizja Besa në Frontin Europian.
Në Frontin Europian po na bashkangjiten të gjithë që i mendojnë mirë vendit dhe popullit, i tillë është edhe shembulli i Blendi Bekteshi kryetar i nëndegës së Lëvizjes Besa ne Veleshtë.
Mirë se erdhe në frontin i cili ka orientim të qartë properendimor.

Fronti Evropian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments