Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedEdmond Hoda nga Veleshta, kryetari i forumit Rajonal i Levizjes Besa i...

Edmond Hoda nga Veleshta, kryetari i forumit Rajonal i Levizjes Besa i çon të fala Frontit Europian nga Dollneni : “Kur macja nuk është në shtëpi, minjtë hedhin valle” (FOTO)

Kryetari i forumit rajonal i Levizjes Besa i reagon Fronti Europian dhe i çon te fala nga Dollneni

Pas takimeve te shumta ne Dollnen ku edhe fotografit flasin vet nga mikpritja e madhe e qytetareve te ketij vendi kryetari i forumit rinor gjen koh per ti reaguar Frontit Europian edhe ate shkurt:
“Kur macja nuk eshte ne shtepi minjte hedhin valle”
Edmond Hoda-Lëvizja Besa

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments