Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFoto rrëqethëse nga vendi i ngjarjes ku humbën jetën tre fëmijë (FOTO)

Foto rrëqethëse nga vendi i ngjarjes ku humbën jetën tre fëmijë (FOTO)


Pamje rrëqethëse vijnë nga vendi i tragjedisë në Rramanli të Kumanovës ku humbën jetën tre fëmijë të moshës nga 8 deri në 11 vjeç dhe 7 persona të tjerë mbetën të lenduar nga shpërthimi i bombolës së gazit në shtëpinë e tyre.

Këto janë fotot e shkrepura nga brenda shtëpisë ku ndodhi dhe tragjedia.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments