/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Flet eksluzivisht Adnani nga Shkupi që ‘heshti’ Komitët ja mesazhi i tij (VIDEO)
Maqedoni, Slider

Flet eksluzivisht Adnani nga Shkupi që ‘heshti’ Komitët ja mesazhi i tij (VIDEO)

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndanë menjeherë.

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar VIDEO mesazhin e Adnanit:

September 20, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres