Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiF.K BELICA me trajnerin Arment Roçi e deklasoi ekipin e Morovishtës (FOTO)

F.K BELICA me trajnerin Arment Roçi e deklasoi ekipin e Morovishtës (FOTO)

K.F.Belica me trajnerin e talentuar Arment Roçi sot e ka deklasuar në ndeshjen miqësore ekipin e Morovishtës në fushën e kësaj të fundit, me plotë 5 gola të shënuar, informon Struga Ekspres.

Trajneri shumë i pērkushtuar Arment Roçi pas kësaj ndeshje shprehet i kënaqur duke theksuar se ka motivim të madh dhe dashuri të madhe për ekipin e cila pikësynimin e vetëm në kētë sezon e ka të inkuadrohet në ligën e dytē të Maqedonisë sē Veriut.

Ndeshja ndërmjet F.K.BELICA dhe MOROVISHTA e cila filloi sot nē ora 17:00, përfundoi me rezultatin e përgjithshëm 5:2.

Kujtojmë se të dyja ekipet janē inkuadruar nē ligën e tretē të ligës së Maqedonisē sē Veriut.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments