Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderFITON JUVENTUSI DHE BARCELONA

FITON JUVENTUSI DHE BARCELONA

BARCELONA DHE JUVENTUS FITOJNE NE SUPER  PERBALLJET E PARA NE LIGEN E KAMPIONEVE.

Super sfida Juventus dhe Dortmund u mbyll me rezultatin 2 me 1 ne favor te Juventusit,golat per Juventusin u shenuan nga Tevez ne minuten e 13 dhe Morata ne minuten e 43 kurse per ekipin e Dortmundit golin e vetem e shenoi Reus ne minuten e 18.

Perballja tjeter ndermjet Manchester City-t dhe Barcelones perfundoi po me te njejtin rezultat,pra 2 me 1 ne favore te Barcelones.Golat per Barcelonen u shenuan nga Suarez ne minuten e 16 dhe ne minuten e 30 kurse golin e vetem per Manchester City-n u shenua nga Aguero ne minuten e 69.

Nga te dyja perballjet Juventusi do ta kete me te veshtire per tu kualifikuar ne cerek finale sepse ka ne epersi vetem nje gol dhe kjo nuk eshte e pamundur per ta kthyer kete rezultat ne favorin e saj kur behet fjale per nje ekip gjerman si Dortmundiqe ndeshjen do ta zhvilloj ne fushen e saj.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments