Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedFiton 125 mije euro

Fiton 125 mije euro

Fiton 125 mijë euro

Një 48-vjeçar, tifozi të Chelsea i ka buzëqeshur fati. Ai ka arritur të gjejë rezultatin e plot 14 ndeshjeve në një skedinë dhe duke fituar 125 mijë euro. Quhet Dean Clay, tifoz i çmendur i Chelsea nga qyteti i Southamptonit duket të jetë njeriu më i lumtur në botë. Të shtunën ai vendosi një skedinë me vetëm 2 paund, por arriti të godasë në shenjë duke parashikuar rezultatin e 14 ndeshjeve duke akumuluar 93 mijë paund ose rreth 125 mijë euro. Takimi i fundit të cilin ishte duke e pritur në skedinë ishte ai mes Burnleyt dhe West Bromwich Albion, ku kishte parashikuar barazim. Vendasit ishin në avantazh 2:0, por në fund takimi u mbyll 2:2. “Nuk arrija ta besoja që rezultati u barazua. Jam tashmë njeriu më i lumtur” – tha ai për “Daily Mail”. /.lapsi.al/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments