Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: 12 viktima dhe 107 të prekur nga koronavirusi

Filipçe: 12 viktima dhe 107 të prekur nga koronavirusi

Në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 107 raste të reja me Covid-19 ndërsa janë shëruar 247 pacientë.
Pos

Poashtu gjatë 24 orëve janë regjistruar edhe 12 viktima.

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, raste aktive në vend janë 6.759.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments