Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë këto dy komuna do të përsëritet procesi zgjedhor

Në këto dy komuna do të përsëritet procesi zgjedhor

Komisioni Shtetëror Zgjedhor në konferencë për media ka bërë të ditur se në komunën e Mavrovrës dhe Qendër Zhupë do të përsëritet procesi zgjedhor.

“Në dy komuna, Mavrovë dhe Qendër Zhupë për shkak të mospërmbushjes së kushtit prej 1/3 nga votuesit e regjistruar që kanë dalë për të votuar do të përsëritet tërë procedura zgjedhore”, deklaroi kryetari i KSZH-së, Aleksandar Dashtevki, shkruan SHENJA, përcjell Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments