Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti11 dite pa asnje gjurme

11 dite pa asnje gjurme

Sot eshte dita e 11-te qe Urani nuk eshte akoma ne shtepine e tij. Nuk ka asnje informacion dhe asnje gjurme se ku gjendet  Uran Kupa,qe i mungon familjes se tij,vajzes se tij te vogel qe ndoshta ka nevoje me shume se kurre te jet ne preherin e babait te saj.

Prinderit e Uranit presin me ankth dhe pa durim cdo lajm qe lidhet me  vend ndodhjen e djalit te tyre!

Familja e Uranit vazhdon te kerkoj ndihmen e institucioneve perkatese per te ditur per fatin e djalit te tyre.

Ata kerkojne ndihme vazhdimisht edhe nga qytetaret e Struges edhe me gjere,per te rene ne gjurme te djalit te tyre.Ata ofrojne dhe shperblim per ata te cilet kane ndonje informacion per Uranin.(Struga Ekspres)

Shperndajeni lirisht

 

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments